Dizi müzikleri


     
Yorum Yap
Video Bilgileri

Kategori: Dizi müzikleri > Medcezir > Medcezir 15. Bölüm: Mira'dan ''İsyan'' Şarkısı (Serenay Sarıkaya)

Açıklama:

Medcezir Dizisi 15. Son Bölüm: Mira'dan ''İsyan'' Şarkısı, (SERENAY SARIKAYA)

 

Sabah Eve Gelen Selim ve Ender'i Büyük Bir Sürpriz BeklerYaman, Mira, Eylül, Mert ve arkadaşları bütün gece eğlenip evin altını üstüne getirirler. Eve gelen Selim ve Ender parti yapıldığını anlarlar ve hesap sormak için Mert ve Yaman'ı aramaya başlarlar. Selim Mert'in odasına girdiğinde şok olur. Mert ve Eylül aynı yatakta yatıyorlardır. Selim bunu görünce hemen evden ayrılmaları gerektiğini düşünür. Çocuklarını mahçup etmek istemez. Ender'ide alır ve evden bi an önce uzaklaşırlar.Asım Şekip Kaya Ender'den İntikam AlırAsım Şekip Kaya kızı Ender'in proje olayından sonra kendisine ihanet ettiğini düşünür ve kızının aklını başına getirmek için bir yol düşünür. Diğer kızı olan Sedef ile Ender'in arasının bozuk olduğunu bildiği için onu Ender'in burnuna kadar sokar ve işe alır. Artık şirkette soğuk savaş başlamıştır. Selim ' le Ender habersiz geldikleri için mahcup, sessizce evden ayrılırlar, doğruca şirkete giderler ve Asım Şekip Kaya ' nın kendilerine açtığı savaşa hazırlıksız yakalanırlar.Yaman'ın Abisi Kenan'a Gizemli ZiyaretçiKenan ' ı hapistei ziyaret eden gizemli kişinin bıraktığı emanet Yaman ' ın eline ulaşır.

 

Fakat Kenan, gizemli ziyaretçisinden hiç kimseye söz etmez. Olayları dışardan özenle takip eden Selim, Yaman ' ın ilk kez kendisinden bir şey gizlediğini öğrenecektir.Yaman Eski Sevgili KurbanıDİğer yandan eski sevgilisinin hala Yaman ' la ilgilendiğini fark eden Mira, Yaman ' la Leyla arasındaki ilişkiyi daha çok sorgulamaya ve merak etmeye başlar. Bu arada Eylül sosyal medyadan Leya'nın profiline girer ve Yaman ile çekilmiş fotoğraflarını Yaman'a gösterir. Mira içten içe kıskanmaya başlamıştır.

 

Bu zaman içinde, Mira şahit olduğu olaylar karşısında bütün bakış açısını değiştirir. Yaman'da sevgilisi Mira ' ya yeni yılda özel bir hediye verebilmek için deli gibi çalışırken, ilişkilerindeki huzursuzluğu gözden kaçırır.Yaman ve Leyla'yı AKM'de Gören Mira ÇaresizMira Yaman'a öğle yemeği teklifinde bulunur.

 

Yaman yılbaşı dolayısıyla çok sıkışık olduğunu ve bunun mümkün olmadığını söyler. Mira'yı teselli etmeye çalışan Eylül, Yaman'ın kendisini aldatmayacağını anlatmaya çalışırken Leyla ve Yaman'ı akmde birlikte yemek yerken görür. Tüm bunların üzerine artık Mira için bu ilişkinin temelleri sarsılmıştır ve ne yapacağını bilmemektedir. Çünkü yalan Mira ' nın en nefret ettiği şeydir.

 

Yaman farkında olmadan Leyla yüzünden bu duruma düşmüştür. Yaman Mira'nın kendisini gördüğünden habersiz, ne olduğunun farkında olmadan ilişkilerindeki ilk büyük sınavı bu şekilde çaresizce verecektir.

Etiketler: Medcezir 15. Son Bölüm, Medcezir, Medcezir Dizisi, Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Star TV, Medcezir 15. Bölüm: Mira'dan ''İsyan'' Şarkısı

Eklenme Tarihi: 2013-12-28 10:22:08

Arkadaşlarınla Paylaş
Embed Kodu: Video Adresi:
Benzer Videolar
▶MedCezir Dizisi Original Jenerik Müziği (Toygar Işıklı)
02:38
▶MedCezir Dizisi Original Jenerik Müziği (Toygar Işıklı)

MedCezir Dizisi Original Jenerik Müziği (Toygar Işıklı)

Medcezir Jenerik Muzigi Yeni
01:35
Medcezir Jenerik Muzigi Yeni

Medcezir Soundtrack - Medcezir Jenerik Müziği
02:36
Medcezir Soundtrack - Medcezir Jenerik Müziği

Medcezir Jenerik Müziği - Medcezir Soundtrack.

Medcezir jenerik Muzik - موسيقى مقدمة مد و جزر
02:36
Medcezir jenerik Muzik - موسيقى مقدمة مد و جزر

موسيقى من مسلسل مد وجزر.

Medcezir dizisi başlangıç müziği, jeneriği
01:25
Medcezir dizisi başlangıç müziği, jeneriği

Medcezir dizisinin müzikleri, jenerikler hepsi sitemizde... Link: http://medcezir-izle.com/medcezir-dizi-muzikleri-medcezi

Medcezir dizi Jenerik müziği/موسيقى مسلسل مد جزر
01:25
Medcezir dizi Jenerik müziği/موسيقى مسلسل مد جزر

Medcezir dizi müziği/موسيقى مسلسل مد جزر.

Toygar Işıklı Medcezir Jenerik Müziği
01:14
Toygar Işıklı Medcezir Jenerik Müziği

Toygar Işıklı Medcezir Jenerik Müziği Toygar Işıklı Medcezir Jenerik Müziği ABONE OLUN TAKIPTE KALIN:http://www.youtube.co